Systémy třídění odpadů FRANKE

Systémy třídění odpadů FRANKE – spolehlivá ochrana před nepříjemnými pachy

Systémy třídění odpadu stále zůstávají nedostatečně oceněné českými domácnostmi. Jak se domníváme my, neprávem, poněvadž to jsou velmi pohodlná zařízení, které musí být doplňkem každé kuchyně – přece jenom kuchyň produkuje nejen jídlo, ale také i odpadky. Každý má ve své kuchyni odpadkový koš, ale ten nezajišťuje dostatečný pořádek...

K čemu potřebujeme třídič odpadů?

Systémy třídění odpadů FRANKE jsou defacto odpadkovými koši, ale ve velmi sofistikovaném provedené. Znamená to, že nejen vyhazujete odpadky, ale třídíte je například podle principu „potravinové -nepotravinové“. Má se za to, že se odpadky hromadí v jednom místě a jsou pečlivě uchovávány, tudíž nijak neškodí hygieně, estetice kuchyně a negenerují vůbec žádné nepříjemné pachy.

Systémy třídění odpadů FRANKE umožňují racionálně využívat prostor, který se nachází pod kuchyňským dřezem, přičemž si můžete vybrat právě takový systém třídění, který Vám vyhovuje nejlépe. To znamená, že tyto systémy lze vestavit do skříně, do které je namontován dřez, a jsou tak zcela neviditelné pro návštěvy či hosty.

Má se za to, že odpadky se budou schovávat ve speciálních kontejnerech, které vůbec nijak nebudou narušovat celkový vzhled kuchyně. Upevnit se mohou bezprostředně k fasádě skříně pod dřezem, což přinese nejen maximální pohodlí při jejich použití, ale také zvýrazní promyšlenost a designerské řešení Vaší kuchyně.

Nepříjemné zápachy se nedostanou ven z této skříně díky speciálnímu víku, které chrání kuchyň před jakýmikoliv pachy, a navíc může být využito jako dodatečný úložný prostor, kam můžete odložit např. mycí prostředky.

Systémy třídění odpadů FRANKE mohou být různě velké nebo i dodatečně rozšiřovatelné. Záleží na velikosti Vaší skříně pod dřezem. Například, pokud si objednáváte kulatý dřez, můžete vědět, zda Vám bude to místo, které máte pod dřezem, stačit k instalaci systému třídění odpadů.