Forma na bábovku

4 položek celkem
Silikonová forma na bábovku - katedrála
599 Kč –72 %
169 Kč

výška: 10,5 cm, vnitřní průměr: 22,5 cm. Hlavní předností silikonových pečících forem je, že se nepřipalují a pokrm lze velmi snadno vyklopit, protože je forma pružná....

Kód: DA7568
Silikonová forma na bábovku Květina
599 Kč –72 %
169 Kč

výška: 10,5 cm, vnitřní průměr: 22 cm. Hlavní předností silikonových pečících forem je, že se nepřipalují a pokrm lze velmi snadno vyklopit, protože je forma pružná. Odolné...

Kód: DA7567
Silikonová forma na bábovku Lotos
299 Kč –67 %
99 Kč

Max. rozměry: výška: 7,5 cm, vnitřní průměr: 17 cm.

Kód: DA7565
Silikonová forma na bábovku Růže
299 Kč –67 %
99 Kč

Max. rozměry: výška: 8 cm, vnitřní průměr: 17 cm.

Kód: DA7566

Co dobrého se dnes chystáte udělat ke kávě nebo čaji? Nemáte snad v úmyslu vytáhnout jenom sušenky? Dejte se z chutí do pečení, nebudete litovat.

Forma na bábovku

Pamatujete si na tu, kterou pekla vaše babička nebo maminka?

Vždy o víkendu to krásně celým bytem nebo domem zavonělo a přilákalo hned všechny ke stolu. K tomu čaj, káva nebo kakao a rodina byla zase pohromadě.

To jsou vzácné chvíle, které dokáže přivolat jednoduchá forma na bábovku. Ta, do které pečlivě babičky a maminky připravují těsto a následně ho dávají upéct. Určitě mají ještě doma klasické provedení forem, které letělo a ještě letí.

Pro vás, jako jejich vnoučata, či děti to může být skvělá inspirace pro dárek. Formy na bábovku získaly nový dizajn i materiály, ze kterých jsou vyrobené, a tak i tento druh pečiva může vypadat zcela jinak. Zajisté by to bylo milé překvapení a obnova obsahu staré kuchyně.

Jestli vám dizajn tohoto druhu koláče přišel už nudný a vidíte ho všude i v pekárnách stejně, tak právě nové tvary dokážou pozvednout důležitost tohoto koláče, který by neměl aspoň o víkendu na stole chybět.

Navíc tím získáte i skvělou snídani, či pro děti svačinu.

Je přímo dané, že každé jídlo se jí hlavně očima. Takže, když něco vypadá skvěle, má netradiční tvar a ještě to krásně voní, tak už stačí se jen zakousnout.

Právě proto nádobí všeho druhu prošlo značnou renovací a vše, co mělo tvar kostky, či kruhu nebo nějakého kuželu, tak dnes už vypadá úplně jinak a dokonale.

A díky kvalitním materiálům, ze kterých jsou vyrobené, nedochází už tak často k tomu, že byste něco doslova spálili nebo nevyklopili na talíř celé. I takové peripetie pobyt v kuchyni občas provází.

Dobré těsto a dokonalý dizajn do sebe neobvykle zapadají a v kuchyni to vypadá, jako na královské hostině.

Jestli jste ještě nikdy nepekli a čeká vás premiéra, tak věřte, že máte v rukou pomocníky, kteří vás v tom ani náhodou nenechají.

Nikdo nepozná, že jste něco vyráběli poprvé, protože netradiční tvar všechno zachrání a zakryje.