Květináče a obaly na květináče

8 položek celkem
Keramické obaly na květináč - 3ks, motiv hyacint, fialové
699 Kč –57 %
299 Kč

Sada 3 ks keramických obalů na květináč s miskami s motivem hyacintu a lesklým finišem potisku. S přiznanou patinou.

Kód: DA7629
Keramické obaly na květináč - 3ks, motiv hyacint, růžové
699 Kč –57 %
299 Kč

Sada 3 ks keramických obalů na květináč s miskami s motivem hyacintu a lesklým finišem potisku. S přiznanou patinou.

Kód: DA7628
Kovový stojan ve tvaru klece, vintage styl
899 Kč –72 %
249 Kč

Kovový stojan nejen na květinové dekorace ve tvaru klece, na spodní části je umístěna miska. V barvě slonovinové kosti. Průměr: 20 cm, výška: 32 cm.

Kód: DA7829
Kulatá klec dekorativní - 2ks,průměr 29,20 cm - vintage styl
999 Kč –60 %
399 Kč

2 ks kulatá dekorativní klec, otevírání horní kopule, čímž vznikne velký prostor pro manipulaci s výzdobou. Klece je možno zavěsit nebo postavit.

Kód: DA7831
Obal na květináč - kovový s patinou, mintový
119 Kč –59 %
49 Kč

Zdoben reliéfním vzorem s květy. Rozměr: průměr spodní části 9 cm, vrchní části 12,5 cm. Výška 11,5 cm

Kód: DA84803
Obal na květináč - kovový s patinou, pastelově růžový
119 Kč –59 %
49 Kč

Zdoben reliéfním vzorem s květy. Rozměr: průměr spodní části 9 cm, vrchní části 12,5 cm. Výška 11,5 cm

Kód: DA84801
Originální květináč - 2 barvy
299 Kč –67 %
99 Kč

Ideální také na pěstování bylinek přímo ve Vaší kuchyni. Zajímavý tvar trojúhelníku s oblými hranami a širokým okrajem. Kvalitní matný plast. Horní délka cca 20 cm, průměr...

Kód: DA6622
Závěsné obaly na květináče - 2ks, JARDIN
599 Kč –72 %
169 Kč

2 ks závěsný kovový obal na květináč nebo jiné dekorace s květinovým motivem ve tvaru kornoutu s rovnou zadní částí. Rozměry: větší: 18,5 x 8 x 34,5 cm, menší: 16 x 6 x 30 cm

Kód: DA7842

Krása květin je natolik okouzlující, že je každý chce mít doma. A nejenom ty kvetoucí, ale také zelené, či různé bylinky. Zaslouží si být v pěkném obalu.

Květináče

Nic nové pod sluncem, ale přece jenom jsou žádoucí, oblíbené a dosáhly vrcholu své slávy. Změnily celkový dizajn i barvy, které byly doposud třeba jen bílé nebo hnědé.

Najednou jsou květináče nejen součástí květin, které si zasázíte, ale slouží, i jako dekorace, za kterou se nebudete muset stydět v interiéru ani v exteriéru. Často jsou vídané na terasách i balkonech nebo, jen tak na zahradě, například v podobě dřevěného stojanu, vozíku, či konve.

Zahrada se stane útočištěm nejen krásné zeleně, ale také originálních dekorací, které zaujmou každého kolemjdoucího, či návštěvníka. Díky nim si vytvoříte útulné prostředí, ve kterém se budete cítit hodně dobře.

Obaly na květináče slouží, jako zahalení těch, které mají zespoda dírky pro vodu, aby květinka nevyschla. A abyste neměli ve svém obývacím pokoji, či v předsíni květinu v nádobě, která nevypadá nijak vábně, tak tímto způsobem zakryjete všechny nedostatky a květina si poroste dál.

S vysokou poptávkou se setkávají keramické obaly na květináče. Hodí se nejen do moderních bytů, ale také do kanceláří a různých dalších prostor, kde to vyžaduje oživit zelení a kvetoucími rostlinami. Jejich dizajn, který je zvláštní hlavně výběrem barev a lesklým povrchem, skvěle působí na podlahách, policích, terasách, ale i na oknech.

Při tolika možnostech není vůbec těžké vybrat květináč, který se vám hodí všude. Vždy záleží na tom, jaký styl zařízení, či dekorací preferujete a tyto krásné nádoby všemu snadno přizpůsobíte.

Okrasné květiny jsou vždy nádherným doplňkem v každé domácnosti i v kanceláři.

Výběr může záležet také od toho, o jaké květiny se jedná, a kam je chcete postavit. Balkonové truhlíky mají rovněž estetickou podobu, aby nijak nenarušovali dizajn domu, paneláku, či terasy.

Nakonec si touto maličkostí vykouzlíte nádherný domov i pracovní místo.