Obrazy na plátně

Obrazy na plátně

Máte už veškeré zařízení vašeho bytu nebo domu, ale něco ještě chybí? Vadí vám prázdné zdi? Napravit se to dá rychle a velice jemně.

Obrazy na plátně

Možná jste si mysleli, že něco takového se už ani nepoužívá, nevyrábí, nemaluje.

Ale asi budou mnozí umělci, zastánci klasického způsobu, či obdivovatelé různých stylů překvapeni, že obrazy na plátně nejsou nic, co by zaniklo nebo bylo nemoderní.

Právě naopak. Vzhledem k tomu, že styl už dávno pokročil a kromě malování na tento druh podkladu existuje i zmodernizovaný tisk, tak stále můžete získat pro svoje bydlení, či další prostory i tento druh dekorace na vaše zdi.

Co všechno můžete v tomto provedení získat? 

  • Květiny
  • Svíčky
  • Různé předměty, jako například kolo
  • Kuchyňské vzory
  • Milé zvířátka
  • Písek

Kdo si zrovna přečetl tento stručný obsah, tak si asi bude myslet, že jde o prodej konkrétních vyjmenovaných záležitostí. Ale přitom jde o motivy, které se nedají nahmatat, ale dá se na ně krásně dívat.

I firemní prostory vypadají lépe, když zdi zdobí nějaký pěkný obrázek a čekající zákazníci, či ostatní klienti nebo zaměstnanci mají, kam upřít svůj zrak a na chvíli se zamyslet.

Fantazie pracuje naplno a pro někoho může být takový pohled na něco přímo uklidňující nebo něco konkrétního představující. Třeba hezké vzpomínky na léto, či určité chvíle v někoho společnosti, či na nějakém místě.

Stačí si vybrat přesně to, po čem vaše duše a mysl touží a zpříjemnit si chvíle života i takovým jednoduchým způsobem. Výběr je široký a každý si najde to svoje. Jestli vám to, co vidíte před sebou má, co říct, hodí se to k vašemu zařízení a celkovým barvám i prostředí, tak neváhejte a udělejte si radost.

A když vám bude třeba smutno, tak stačí jeden pohled na zeď a všechno budete zase vidět růžově. Některé motivy vás i příjemně pobaví a vykouzlí úsměv na tváři.

Pokud již tento výběr máte za sebou a vaše stěny jsou již zaplněné, tak máte aspoň inspiraci na hezký dárek pro někoho jiného.