Silikonové formy na pečení

8 položek celkem
Cukrářská silikonová forma - sušenky
229 Kč –26 %
169 Kč

Na vytvoření postaviček z marcipánu, čokolády, karamelu, ale také ledu.

Kód: DA7077
Silikonová forma - rohlíčky 30 ks
219 Kč
Kód: 501
Silikonová forma 6ks domečky
Skladem (1 ks)
Kód: 490
299 Kč
Kód: 490
Silikonová forma na bábovku - katedrála
599 Kč –67 %
199 Kč

výška: 10,5 cm, vnitřní průměr: 22,5 cm. Hlavní předností silikonových pečících forem je, že se nepřipalují a pokrm lze velmi snadno vyklopit, protože je forma pružná....

Kód: DA7568
Silikonová forma na bábovku Květina
599 Kč –67 %
199 Kč

výška: 10,5 cm, vnitřní průměr: 22 cm. Hlavní předností silikonových pečících forem je, že se nepřipalují a pokrm lze velmi snadno vyklopit, protože je forma pružná. Odolné...

Kód: DA7567
Silikonová forma na bábovku Lotos
299 Kč –57 %
129 Kč

Max. rozměry: výška: 7,5 cm, vnitřní průměr: 17 cm.

Kód: DA7565
Silikonová forma na bábovku Růže
299 Kč –57 %
129 Kč

Max. rozměry: výška: 8 cm, vnitřní průměr: 17 cm.

Kód: DA7566
Silikonová forma na led
399 Kč –75 %
Týden
Kód: DA4867
99 Kč

lze použít také na vytváření vlastních čokoládových pralinek, forma obsahuje 12 ks kostek, výška: 3 cm, rozměr: 26,5 x 11 cm

Kód: DA4867

Máte rádi koláče, cukroví a různé zákusky? Chcete si nějaké doma samostatně udělat a někomu se s nimi pochlubit? To chce péct ve správných nádobách.

Silikonové formy na pečení

Všude se setkáváte s novými pokroky, a tak ani kuchyně nezůstává pozadu. Je do ní vymyšlených tolik vychytávek, že vaření i kuchtění různých sladkostí bude pro začátečníky i zkušené kuchaře hračkou.

Například silikonové formy na pečení si získali vysokou oblibu u kuchařek i kuchařů a zjednodušují celkovou námahu při chystání všech dobrot.

Jsou oblíbené hlavně v tom směru, že si díky nim můžete i s dětmi užít hromadu zábavy, protože silikonové formy nejsou jen obyčejné. Můžete si je zakoupit v různých provedeních a pro různé výtvory, jako například:

  • sušenky
  • zvířátka
  • rohlíčky
  • domečky
  • bábovky různých tvarů
  • i na led

Když čekáte návštěvu a na stole přistanou právě tyto různé tvary a dobrůtky, tak návštěva se jistě ohlásí brzy znovu. A určitě se nechají rovněž inspirovat a příště pohostí takto skvěle oni vás.

Silikonová forma není nijak náročná na údržbu a je vhodná i do myček. Když využijete tu, která nabízí různé postavičky, tak si tím usnadníte třeba i práci na dortu a nebudete muset postavičky dělat ručně. Vhodná je na využití v lednici, není zakázaná ani mikrovlnná trouba a snese i mrazák.

Když máte na něco sladkého chuť, a to hlavně v sobotu, či v neděli, tak vás skvěle bude inspirovat silikonová forma na bábovku. Rychlá buchta, na které není, co pokazit a ještě si pochutnáte. Nalijete do ní těsto, upečete a vyklopíte. Sladkost je hned na světě.

A nejde jen o tento druh koláče. Silikonová forma na pečení je vhodná pro všechny druhy zákusků, které po upečení těsta pouze naplníte krémem, či pocukrujete nebo polijete čokoládou a můžete se do sytosti nabažit všech sladkostí.

Jestli si myslíte, že nejste talent na vyrábění takových dobrot, tak právě tímto způsobem si otáčení se kolem trouby usnadníte.

Vánoční cukroví bude, jako z pohádky a vy se budete moci pochlubit vlastní zásluhou a ne tou kupovanou.